Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ponad 25 lat doświadczeń w produkcji materiałów kompozytowych oraz własne opatentowane opracowania innowacynych produktów były podstawą założenia w 2011 r. spółki Solcraft. dalej o firmie

O Firmie

Ponad 25 lat doświadczeń Zarządu w produkcji płyt warstwowych (w ramach firmy Tarmont) w połączeniu z własnymi, opatentowanymi w Polsce i świecie ideami innowacyjnych produktów, były podstawą założenia w 2011 spółki Solcraft.

Jako Ambasador Budownictwa Pasywnego Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej pierwsi w segmencie specjalizujemy się w produkcji nowej generacji energooszczędnych i proekologicznych materiałów budowlanych, paneli SIP (Structural Insulated Panel), bazujących na doświadczeniach rynku Ameryki Północnej i Europy Zachodniej.

Nasz pierwszy zakład produkcyjny zlokalizowaliśmy w Bogdance pod Łodzią, mając na uwadze centralne położenie względem odbiorców krajowych i ich komfort logistyczny. Dział Handlowy Spółki mieści się w Michałowicach pod Warszawą, skąd łatwiej docieramy do partnerów zagranicznych.

U podstaw działalności Solcraft leży uważna analiza i zaspokajanie potrzeb klientów w obszarze nowych rozwiązań obniżających koszty inwestycji i eksploatacji obiektów mieszkaniowych i przemysłowych.

Dbamy o właściwą relację pomiędzy kosztem produktu, a efektem jego zastosowania. Czynimy budownictwo energooszczędnym i ekonomicznym.